Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

navody

crafting

všetky recepty na vyrobu tu: http://adf.ly/O8RxY

 

Tutoriál

 

Ovládanie:

  • W – pohyb dopredu
  • S – pohyb dozadu
  • A – pohyb doľava
  • D – pohyb doprava
  • Medzerník – skok
  • Shift – prikrčenie sa (užitočné najmä pri státí na okraji bloku, držanie tejto klávesy zabraňuje spadnutiu)

Myš je využívaná na rozhliadanie sa + interakciu so svetom. Pridržaním ľavého tlačítka rozbíjate bloky. Kliknutím pravého tlačítka ich, naopak ukladáte, resp. aktivujete práve zvolený item z inventáru. Kolečkom myši sa pohybujete v dolnej inventárovej lište, v položkách sa dá skákať aj za pomoci čísel 1 – 9. Tlačítkom E otvárate inventár a tlačítkom Q vyhadzujete veci. Čítať ďalej »

 

Lektvary – Potiony – Potions

 
 

Lektvary(„Potions“) jsou novinka přidaná v aktualizaci Minecraft Beta 1.9 Pre-Release 3, původně se míchaly v kotlích(„Cauldron“), v novější verzi, Pre-Release 4, byl vymyšlen mnohem lepší způsob míchání v tzv. „Brewing Standu“.

3x “Brewing Stand” a jeden kotel

Kotle jsou nyní využitelné pouze na plnění lahviček vodou, jeden kotel pojme jeden kýbl vody a naplní tři lahvičky. Lahvičky můžete plnit i normálně tím, že příjdete k vodnímu zdroji a kliknete na něj pravým myšítkem. Čítať ďalej »

 

Očarovávanie

Prázdny Enchanting table/Očarovávací stôl s vloženým itemom.

Očarovanie

Očarujúce je technicka, ktorá pridáva špeciálne bonusy pre nástroje, zbrane či brnenie. Ak chcete okúzliť položku, musíte mať požadovanú úroveň a očarovávajúci stôl (enchanting table). Každé kúzlo berie hráčove skúsenosti, ale zase umožňuje hráčovi očarovať zbroje, meče a nástroje jedným alebo niekoľkými náhodných bonusovými atribútmi. Čítať ďalej »


Viac tu: http://vselico7.webnode.sk/minecraft/navody/
Vytvorte si vlastné stránky zadarmo: http://www.webnode.sk

 

 

TOPlist